Leírás és Paraméterek
| Kivitel | oldalfali |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 3,5 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | " -15..+48 °C |
| Fűtési tulajdonság | fűtés rásegítésre |
| Fűtőteljesítmény | 4 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -15..+24 °C |
| SCOP érték | 4,3 |
| Energiaosztály | A++/A+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.