Leírás és Paraméterek
| Kivitel | magasoldalfali |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 2,5 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -10..+48 °C |
| Fűtési tulajdonság | fűtés rásegítésre |
| Fűtőteljesítmény | 3,3 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -10..+24 °C |
| SCOP érték | 4 |
| Energiaosztály | A++/A+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.