Leírás és Paraméterek
| Névleges teljesítmény | 2050 W (ΔT = 10 K, R404A) |
| Leolvasztás típusa | Elektromos leolvasztás |
| Ventilátorok száma | 2 db |
| Ventilátor átmérő | 230 mm |
| Légszállítás | 980 m³/h |
| Léghossz | 3,1 m |
| Méret (HxSzxM) | 1126 × 974 × 171 mm |
| Súly | 10,8 kg |
| Hűtőközeg | R404A |
| Defrost teljesítmény | 825 W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.