Leírás és Paraméterek
-
Típus: légcsatornás beltéri egység
-
Kompatibilitás: Sinclair split klímákhoz
-
Hűtőteljesítmény: kb. 3,5 kW
-
Fűtőteljesítmény: kb. 3,7 kW
-
Inverteres technológia – folyamatos, energiatakarékos működés
-
Csendes üzemmód a zavartalan beltéri környezetért
-
Rejtett elhelyezés – diszkrét, légcsatornákba illeszthető
-
Kiegészítő funkciók: időzítő, automata légáram, energiatakarékos mód
-
Alkalmazás: irodák, üzletek, nagyobb lakóterek, ahol a légcsatornás elosztás előnyös
| Kivitel | légcsatornás |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 3.5 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15 .. +50 °C |
| Fűtési tulajdonság | fűtés rásegítésre |
| Fűtőteljesítmény | 3.8 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -15..+24 °C |
| SCOP érték | 4,0 |
| Energiaosztály | A++/A+ |