Leírás és Paraméterek
-
Teljesítmény: 4,6 kW
-
Hűtés és fűtés üzemmód
-
Inverteres vezérlés a stabil hőmérsékletért és alacsony fogyasztásért
-
Energiahatékony működés
-
Párátlanító funkció
-
Ventilátor üzemmód
-
Csendes működés (low noise mode)
-
Időzítő funkció
-
Automatikus újraindítás áramkimaradás után
-
Intelligens légáramlás (optimális levegőelosztás)
-
Esztétikus, modern kialakítás
| Kivitel | magasoldalfali |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 4.6 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15..+43 °C |
| Fűtési tulajdonság | fűtés rásegítésre |
| Fűtőteljesítmény | 5.2 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -15 .. +24 °C |
| SCOP érték | 4 |
| Energiaosztály | A++/A+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.