Leírás és Paraméterek
max 2 beltéri -25°C-os fűtési
működési tartomány
| Kivitel | multi |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 5.3 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15 .. +50 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 5.6 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -22..+24 °C |
| SCOP érték | 4.2 |
| Energiaosztály | A++/A+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.