Leírás és Paraméterek
Kazettás klíma 3,5 kW hűtőteljesítménnyel, amely egyenletes légeloszlást biztosít.
| Kivitel | kazettás |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 3,5 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -20..+48 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 4 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -20..+24 °C |
| SCOP érték | 4 |
| Energiaosztály | A+/A+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.