Leírás és Paraméterek
Kazettás klíma 7 kW hűtőteljesítménnyel, R32 hűtőközeggel, amely energiatakarékos és környezetbarát megoldást kínál.
| Kivitel | kazettás |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 7 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -20..+48 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 8 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -20..+24 °C |
| SCOP érték | 3,9 |
| Energiaosztály | A++/A+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.