Leírás és Paraméterek
Légcsatornás klíma 5 kW hűtőteljesítménnyel, amely rugalmas telepítési lehetőséget és egyenletes légeloszlást biztosít.
| Kivitel | légcsatornás |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 5 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -20..+48 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 5,5 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | " -20..+24 °C |
| SCOP érték | 4,1 |
| Energiaosztály | A++/A+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.