Leírás és Paraméterek
- G10 inverter technológia,
- Wi-Fi vezérlés,
- -15°C Fűtési működési tartomány,
- I-Feel funkció,
- 8°C-os temperálás,
- Többszörös szűrőrendszer,
- Cold Plasma szűrő,
- 3D légáram,
- LED kijelző,
- „Turbo” hűtés,
- Csendes üzemmód,
| Kivitel | magasoldalfali |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 4.6 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15..+43 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 5,2 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -15..+24 °C |
| SCOP érték | 4,0 |
| Energiaosztály | A++/A+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.