Leírás és Paraméterek
-
Hűtőteljesítmény: 5,3 kW
-
Fűtőteljesítmény: kb. 5,6 kW
-
Energiaosztály: A++ hűtés / A+ fűtés
-
Hűtőközeg: R32 – környezetkímélőbb és hatékonyabb
-
Inverteres technológia – folyamatos, optimalizált működés
-
Csendes üzemmód a zavartalan pihenéshez
-
Kompakt, modern dizájn bármely enteriőrbe
-
Extra funkciók: időzítő, turbó mód, automata tisztítás, intelligens légáram
-
Kivitel: falra szerelhető split klíma
| Kivitel | magasoldalfali |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 5,3 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15 .. +50 °C |
| Fűtési tulajdonság | fűtésre optimalizált |
| Fűtőteljesítmény | 5.6 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -25 .. +30 °C |
| SCOP érték | 4.6 |
| Energiaosztály | A+++/A++ |