Leírás és Paraméterek
Márka:Syen
Sorozat:Charm
Kivitel:Klíma szett
Szerelési pozíció:Oldalfali
WiFi:Készülékbe beépített
Hűtőteljesítmény:6,2 kW
Fűtőteljesítmény:6,5 kW
Hűtési energiaosztály:A++
Fűtési energiaosztály:A+
Hűtési hatásfok (SEER):6,8
Fűtési hatásfok (SCOP):4
Hűtőközeg típusa:R32
Működési tartomány (hűtés):-15 – 43 °C
Működési tartomány (fűtés):-15 – 24 °C
Beltéri zajszint (min-max):32 – 50 dB(A)
Kültéri zajszint (min-max):58 – 58 dB(A)
Beltéri méretei (mm):943 x 333 x 246
Kültéri méretei (mm):873 x 555 x 376
Hálózati áram:230 V, 1 fázis
| Kivitel | magasoldalfali |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 6,2 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15..+43 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 6.5 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -15..+24 °C |
| SCOP érték | 4,0 |
| Energiaosztály | A++/A+ |