Leírás és Paraméterek
-
Teljesítmény: 6,2 kW
-
Hűtés és fűtés üzemmód
-
Inverteres technológia → energiatakarékos, stabil működés
-
Hűtőközeg: R32 (környezetbarát, jobb energiahatékonyság)
-
Nagyobb helyiségek klimatizálására alkalmas
-
Párátlanító funkció
-
Több ventilátor fokozat
-
Csendes üzemmód (low noise)
-
Időzítő funkció
-
Automatikus újraindítás áramkimaradás esetén
-
Intelligens légáramlás, egyenletes hőelosztás
-
Modern, esztétikus dizájn
| Kivitel | magasoldalfali |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 7,1 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15..+50 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 7,8 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -25..+30 °C |
| SCOP érték | 4,6 |
| Energiaosztály | A+++/A++ |