Leírás és Paraméterek
| Hűtőközeg | R134a, R1234yf, R513A |
| Hűtési kapacitás (R134a) | 1568 W (5350 BTU/h) |
| Hűtési kapacitás (R1234yf) | 1466 W (5000 BTU/h) |
| Bemeneti teljesítmény | 540 W |
| Hatékonyság (COP) | 2.9 W/W |
| Lökettérfogat | 16.11 cm³ |
| Motor típus | CSR (Capacitor Start Run) |
| Olaj mennyiség | 290 cm³ |
| Olaj típus | POE (Polyolester) |
| Feszültség | 220–240 V ~ 50 Hz |
| Súly | 11.9 kg |
| Kezdő kondenzátor | 72–88 µF / 330V |
| Működő kondenzátor | 25 µF / 440V |
| Bővítő elem | Kapilláris cső |
| Hűtési mód | Statikus hűtés |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.