Leírás és Paraméterek
A C10BW beépített tekercstisztító gép ideális olyan helyeken történő tisztításhoz, ahol a vízhez és az áramhoz nem lehet hozzáférni.
Hálózati tápellátásról vagy 18 V-os lítium akkumulátorról működik, és 6 db (opcionális) akkumulátoradapterrel rendelkezik, így használhatja saját akkumulátorait, ha az akkumulátor kompatibilis a 6 adapter bármelyikével.
Ezen kívül ez a gép teljes mértékben integrált tekercstisztító megoldást kínál.18 literes tisztavíz tartály 2 literes vegyszertartállyal.A kocsitok kialakítása pedig kiváló mobilitást biztosít.Az opcionális hátsó heveder teljesen felszabadítja mindkét kezét, hogy vigye a tisztítógépet, és felmásszon a létrán egy adott munkaterületre (például padlásra, tetőre stb.). Így szinte bármilyen tekercstisztító alkalmazáshoz használható.
Eltér a hagyományos nagynyomású tisztítógéptől és az alacsony nyomású permetezőtől.A gép speciális kialakítású és biztonságos a HVAC tekercsekhez, két tisztítási nyomást biztosít.A különböző tisztítási alkalmaktól függően 5bar/10bar között választható, így a valaha volt legtisztább tekercseket kapja!
Műszaki adatok
| Modell | C10BW |
| Feszültség | 18V (AEG/RIDGID interfész) |
| Nyomás | 5/10 bar (kettős) |
| Áramlási sebesség (max.) | 4L/perc |
| Víztartály | 18L |
| Vegyi tartály | 2L |
| Kivezető tömlő | 5m |
| Méretek | 412*282*568 |
| Súly (száraz) | 6,6 kg (akkumulátor nélkül) |
| Referencia futási idő | 50-120 perc (4,0 Ah Li-ion akkumulátor) |
| Referencia töltési idő | 210 perc (4,0 Ah Li-ion akkumulátor) |
| Megjegyzések | A szigorú szállítási feltételek miatt Li-ion akkumulátort nem tudunk mellékelni, kiválaszthatja akkumulátor adaptereinket a helyi akkumulátorok használatához |