Midea hőszivattyú MHA-V12W/D2RN8-B osztott 12KW
Gyártó: Midea
Cikkszám: 9494
Az árak belépés után lesznek csak láthatóak!
Regisztrálni ide kattintva lehet, belépni pedig itt.
A Midea MHA-V12W/D2RN8-B egy osztott rendszerű, inverteres hőszivattyú, mely 12 kW teljesítménnyel működik. Hatékony fűtési és hűtési megoldást kínál közepes és nagyobb méretű lakó- és kereskedelmi helyiségek számára. Környezetbarát R32 hűtőközeggel dolgozik, energiatakarékos és megbízható működést biztosítva egész évben.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Raktárkészlet 1: 4 db raktáron
Leírás és Paraméterek
  • Energiaosztály : A++ / A++
  • Fűtő teljesítmény : 12,10 kW
  • Hűtő teljesítmény : 11,60 kW