Midea
Midea klíma MGA-09-SP Gaia 2,6KW R32
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Fűtési tulajdonság | fűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 2,6 kW |
| Fűtőteljesítmény | 2,9 kW |
| Energiaosztály | A+++/A++ |
| SCOP érték | 4,6 |
Midea klíma MGA-12-SP Gaia 3,5KW R32
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Fűtési tulajdonság | fűtés rásegítésre |
| Hűtőteljesítmény | 3.5 kW |
| Fűtőteljesítmény | 3.8 kW |
| Energiaosztály | A+++/A++ |
| SCOP érték | 4.6 |