Leírás és Paraméterek
- Hűtőteljesítmény 10,5 kW
- Fűtőteljesítmény 11,5 kW
- Jótállás 3 év
- DC inverteres technológia
- Önindítás funkció
- Hőcserélők korróziógátló tulajdonságokkal
- SCMI-01.5 alárendelt kommunikációs egység (0-10 V-os vezérlés)
- A CMI-01.5 kommunikációs modul különálló termék
| Kivitel | magasoldalfali |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 10,5 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -20..+48 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 11,5 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -20..+24 °C |
| SCOP érték | 4,0 |
| Energiaosztály | A++ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.