Leírás és Paraméterek
-
Típus: kazettás split klíma szett (beltéri + kültéri)
-
Hűtőteljesítmény: kb. 13,5 kW
-
Fűtőteljesítmény: kb. 15,0 kW
-
Hűtőközeg: R32 – környezetbarát és hatékony
-
Inverteres technológia – energiatakarékos és stabil hőmérséklet
-
Csendes beltéri egység – zavartalan munka vagy pihenés
-
Kivitel: kazettás beltéri egység – mennyezetbe süllyeszthető, diszkrét megjelenés
-
Kiegészítő funkciók: automata légáram, időzítő, energiatakarékos mód
-
Alkalmazás: irodák, nagyobb üzlethelyiségek, konferenciatermek
| Kivitel | magasoldalfali |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 13,4 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -20..+48 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 15,5 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -20..+24 °C |
| SCOP érték | 4,0 |
| Energiaosztály | A++/A+ |