Leírás és Paraméterek
-
Típus: Monoblokk klíma (egy egységben tartalmazza a kültéri és beltéri részt)
-
Teljesítmény: 3,5 kW (hűtőteljesítmény)
-
Funkciók: Hűtés, fűtés, ventiláció
-
Energiaosztály: Általában A vagy jobb (modell függő)
-
Hűtőközeg: R410A vagy R32 (modell függő)
-
Zajszint: Átlagosan 50-60 dB (modelltől függően)
-
Feszültség: 220-240 V, 50 Hz
-
Méretek: Kompakt, könnyen elhelyezhető
| Kivitel | parapet |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 3,5 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -5.. +43 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 2,9 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -7.. +43°C |
| SCOP érték | 3,1 |
| Energiaosztály | A/A+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.