Leírás és Paraméterek
A konzolos egységeket a fali egységekhez hasonlóan egy falra lehet szerelni, vagy pedig, a hagyományos fűtőtestekhez hasonlóan, a padlóra.
Az egységek kivitelezése lehetővé teszi a levegő két irányban történő kivezetését hűtés/fűtés üzemmódban, ami hozzájárul a működés optimalizálásához.
Az egyhetes időzítő opcionális tartozék, mely lehetővé teszi az egységek kényelmes, komfortos vezérlését. Ezenkívül ezek az egységek valamennyi, a fali egységekre jellemző standard funkcióval is rendelkeznek.
Egyedi tulajdonságok:
- 3,5 kW hűtési teljesítmény,
- 3,8 kW fűtési teljesítmény,
- 7,0 SEER,
- 4,1 SCOP,
- Cold plazma generátor,
- alacsony hőmérsékletű hűtés és fűtés,
- beépített WiFi modul
- hűtőközeg: R32
| Kivitel | parapet |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 3.5 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15..+43 °C |
| Fűtési tulajdonság | fűtés rásegítésre |
| Fűtőteljesítmény | 3.8 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -22..+24 °C |
| SCOP érték | 4,1 |
| Energiaosztály | A++/A+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.