Leírás és Paraméterek
- Energetikai osztály A++ / A+
- Hűtőteljesítmény 5,2 kW
- Fűtőteljesítmény 5,3 kW
- 3 év garancia
- Cold plazma generátor
- Alacsony hőmérsékletű hűtés és fűtés
- Beépített WiFi modul
- Opcionális oldalfali vezérlő SWC-02 egyhetes időzítővel
- Opcionális központi vezérlő és egyhetes időzítő SCC-16 vagy SCC-36
| Kivitel | parapet |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 5,2 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15..+43 °C |
| Fűtési tulajdonság | fűtés rásegítésre |
| Fűtőteljesítmény | 5,5 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -22..+24 °C |
| SCOP érték | 4,1 |
| Energiaosztály | A++ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.