Leírás és Paraméterek
-
Teljesítmény: 3,5 kW
-
Típus: beltéri egység
-
Hűtés és fűtés üzemmód
-
Inverteres technológia → stabil hőmérséklet, alacsony energiafogyasztás
-
Hűtőközeg: kompatibilis R32 kültéri egységgel
-
Több ventilátor fokozat
-
Csendes működés
-
Időzítő funkció
-
Automatikus újraindítás áramszünet után
-
Intelligens légáramlás → egyenletes hőelosztás
-
Modern, kompakt dizájn
| Kivitel | kazettás |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 3,5 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -20..+48 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 4 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -20..+24 °C |
| SCOP érték | 4,2 |
| Energiaosztály | A++/A+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.