Leírás és Paraméterek
- A++ / A+ energiaosztály
- Hűtőteljesítmény 14,5 kW
- Fűtőteljesítmény 17,0 kW
- Jótállás 3 év
- DC inverteres technológia
- Önindítás funkció
- Hőcserélők korróziógátló tulajdonságokkal
- Kondenzátumszivattyú
- Távirányító (YAP1F7)
- Opcionális távvezérlők: SWC-05 fali vezérlő, SWC-07 fali vezérlő heti időzítővel, SCC-36 központi vezérlő és heti időzítő (alapfelszereltségként nem tartozék).
- Lehetséges WiFi-re csatlakoztatni ( wifi modul az opcionális választható SWC-05W fali vezérlőbe van beépítve)
| Kivitel | kazettás |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 14,5 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -20..+48 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 17 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -20..+24 °C |
| SCOP érték | 3,8 |
| Energiaosztály | A++/A+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.