Leírás és Paraméterek
- Hűtőteljesítmény 5,0 kW
- Fűtőteljesítmény 5,5 kW
- Kompakt dizájn
- Kábeles fali vezérlő SWC-04, mint standard kiegészítők
- Kondenzátum-szivattyú
- A kültéri egység önálló termék
| Kivitel | légcsatornás |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 5 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -20..+48 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 5,5 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -20..+24 °C |
| SCOP érték | 4,3 |
| Energiaosztály | A++/A+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.