Leírás és Paraméterek
- Hűtőteljesítmény 7,0 kW
- Fűtőteljesítmény 8,0 kW
- Nyolcutas kazetta
- Beépített WiFi modul a fali vezérlőben
- Kondenzátum-szivattyú
- Kompakt dizájn
- YAP1F7 távirányító (WiFi)
- A kültéri egység önálló termék
| Kivitel | kazettás |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 7 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -20..+48 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 7,3 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -20..+24 °C |
| SCOP érték | 4,0 |
| Energiaosztály | A++/A+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.