Leírás és Paraméterek
-
Típus: beltéri split klíma
-
Hűtőteljesítmény: kb. 2,0–2,2 kW
-
Fűtőteljesítmény: kb. 2,2–2,4 kW
-
Inverteres technológia – stabil hőmérséklet és alacsony energiafogyasztás
-
Csendes működés – zavartalan használat otthon vagy irodában
-
Kompakt kialakítás – helytakarékos telepítés
-
Kiegészítő funkciók: időzítő, automata légáram, energiatakarékos mód
-
Alkalmazás: kisebb lakóhelyiségek, irodák vagy üzlethelyiségek
| Kivitel | magasoldalfali |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 2,7 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15..+43 °C |
| Fűtési tulajdonság | fűtés rásegítésre |
| Fűtőteljesítmény | 2,8 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -15..+24 °C |
| SCOP érték | 4,2 |
| Energiaosztály | A++/A+ |