Leírás és Paraméterek
-
Teljesítmény: 2,7 kW
-
Típus: beltéri egység
-
Üzemmódok: Hűtés és fűtés egyaránt elérhető
-
Technológia: Inverteres vezérlés → precíz hőmérsékletszabályozás és takarékos üzemelés
-
Hűtőközeg: R32 (környezetbarát)
-
Ventilátor fokozatok: Több fokozat
-
Működés: Csendes üzem
-
Időzítő: Beépített üzemidő-szabályozás
-
Automatikus újraindítás: Áramkimaradás után folytatja a működést
-
Légáramlás: Egyenletes hőelterjesztés
-
Dizájn: Modern, kompakt megjelenés
| Kivitel | magasoldalfali |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 2,7 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15 .. +50 °C |
| Fűtési tulajdonság | fűtésre optimalizált |
| Fűtőteljesítmény | 3 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -25.. +30 °C |
| SCOP érték | 4,6 |
| Energiaosztály | A+++/A++ |