Leírás és Paraméterek
- Hűtőteljesítmény: 3,2 kW
- Fűtőteljesítmény: 3,4 kW
- Kétoldali kondenzátum-elvezetés
- Rejtett kijelző
- „I FEEL“ funkció
- Cold plasma generátor
- WiFi modul
- YAA1FB6 távirányító (WiFi)
- A kültéri egység önálló termék
| Kivitel | magasoldalfali |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 3,2 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15..+43 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 3,5 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -15..+24 °C |
| SCOP érték | 4,1 |
| Energiaosztály | A++/A+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.