Leírás és Paraméterek
-
Típus: Split klíma beltéri egység
-
Teljesítményosztály: 3,5 kW (kb. 12.000 BTU)
-
Kivitel: falra szerelhető, elegáns "navy" szín
-
Működési módok: hűtés / fűtés / szárítás / ventilátor / automata üzem
-
Légterelés: automatikus lamellamozgás, több irányú légáram
-
Szűrőrendszer: könnyen tisztítható szűrők a jobb levegőminőségért
-
Ventilátor fokozatok: több sebesség, halk üzemmód is
-
Extra funkciók: időzítő, éjszakai mód, ECO üzemmód
-
Vezérlés: infravörös távirányító, opcionálisan Wi-Fi modul
-
Ajánlott felhasználási terület: 25–35 m² helyiségekhez
| Kivitel | magasoldalfali |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 3,5 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15..+50 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 3,8 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -25..+30 °C |
| SCOP érték | 4,1 |
| Energiaosztály | A++/A+ |