Leírás és Paraméterek
-
Típus: Split klíma beltéri egység
-
Teljesítmény: 4,6 kW (kb. 18.000 BTU)
-
Kivitel: falra szerelhető, klasszikus fehér szín
-
Működési módok: hűtés / fűtés / szárítás / ventilátor / automata üzem
-
Légterelés: automatikus lamellamozgás, egyenletes légeloszlás
-
Szűrőrendszer: mosható, könnyen karbantartható szűrők
-
Ventilátor fokozatok: több sebesség, halk üzemmód
-
Extra funkciók: időzítő, éjszakai mód, ECO energiatakarékos üzemmód
-
Vezérlés: infravörös távirányító, opcionális Wi-Fi vezérlés
-
Ajánlott helyiségméret: kb. 40–50 m²
| Kivitel | magasoldalfali |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 4,6 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15..+43 °C |
| Fűtési tulajdonság | fűtés rásegítésre |
| Fűtőteljesítmény | 5,2 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -15..+24 °C |
| SCOP érték | 4 |
| Energiaosztály | A++/A+ |