Leírás és Paraméterek
-
Hűtőteljesítmény: 5,3 kW
-
Fűtőteljesítmény: (a teljes rendszer részeként – kompatibilis kültéri egységgel)
-
Kivitel: falra szerelhető beltéri egység
-
Ajánlott felhasználási terület: közepes és nagyobb helyiségek, irodák, nappalik
-
Működés: inverteres technológia a pontos hőmérséklet-szabályozáshoz
-
Zajszint: csendes üzemmód a komfort érdekében
-
Energiahatékonyság: alacsony fogyasztás, hosszú távon gazdaságos működés
-
Kialakítás: modern, letisztult design, könnyen illeszkedik bármilyen enteriőrbe
-
Kompatibilitás: a Sinclair kültéri egységeivel párosítva működik
| Kivitel | magasoldalfali |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 5,3 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15..+50 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 5,4 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -25..+30 °C |
| SCOP érték | 4,2 |
| Energiaosztály | A++/A+ |