Leírás és Paraméterek
- Energiaosztály A++ / A+
- Hűtőteljesítmény 4,1 kW
- Fűtőteljesítmény 4,4 kW
- 3 év garancia
- Rugalmas telepítés
- 1–2 beltéri egység kombinálásának lehetősége
- DC Inverter technológia
- Autorestart funkció
- Kompresszor és alváz melegítése a kültéri egységen
- Automatikus leolvasztás
- Ellenőrző üzemmód a rendszer indításánál
- 16–30 °C beállítható hőmérséklet-tartomány
- A beltéri egységek önálló termékek
| Kivitel | multi |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 4.1 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15..+43 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 4.4 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -22..+24 °C |
| SCOP érték | 4.2 |
| Energiaosztály | A++/A+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.