Leírás és Paraméterek
-
Hűtési teljesítmény: 2,6 kW
-
Fűtési teljesítmény: 2,4 kW
-
Hűtőközeg: R32
-
Tápfeszültség: 220–240 V / 50 Hz
-
Üzemi hőmérséklet-tartomány: -5 °C és +46 °C között
-
Tetővastagság-kompatibilitás: 30–80 mm
-
Beltéri egység méretei: 610 × 485 × 49 mm
-
Kültéri egység méretei: 1077 × 720 × 283 mm
-
Beltéri egység súlya: 2,7 kg
-
Kültéri egység súlya: 35 kg
-
Zajszint (beltéri egység): 53 dB(A)
-
Zajszint (kültéri egység): 53 dB(A)
-
Légszállítás (beltéri egység): 340 / 290 / 225 m³/h
-
Légszállítás (kültéri egység): 760 m³/h
| Kivitel | tetőklíma |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 2.6 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | +18.. +46°C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 2.4 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -5.. +24°C |
| SCOP érték | 3.2 |