Sinclair klíma lakókocsihoz ASV-35BIS
Gyártó: Sinclair
Cikkszám: 0104
Az árak belépés után lesznek csak láthatóak!
Regisztrálni ide kattintva lehet, belépni pedig itt.
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Raktárkészlet 1: Előrendelhető
Leírás és Paraméterek
  • Típus: lakókocsi klíma (beltéri + kültéri egység)
  • Hűtőteljesítmény: kb. 3,5 kW
  • Fűtőteljesítmény: kb. 3,7 kW
  • Inverteres technológia – stabil hőmérséklet és alacsony energiafogyasztás
  • Kompakt és könnyű kivitel – helytakarékos telepítés lakókocsikba
  • Csendes működés – zavartalan pihenés útközben
  • Alkalmazás: lakókocsik, mobil otthonok, kempingezés során
  • Kiegészítő funkciók: időzítő, energiatakarékos mód, automata légáram
Kivitel tetőklíma
Hűtési tulajdonság hűtésre optimalizált
Hűtőteljesítmény 3.6 kW
Műk. tartomány (hűtés) +18.. +46°C
Fűtési tulajdonság téliesített
Fűtőteljesítmény 4 kW
Műk. tartomány (fűtés) -5.. +24°C