Leírás és Paraméterek
-
Típus: lakókocsi klíma (beltéri + kültéri egység)
-
Hűtőteljesítmény: kb. 3,5 kW
-
Fűtőteljesítmény: kb. 3,7 kW
-
Inverteres technológia – stabil hőmérséklet és alacsony energiafogyasztás
-
Kompakt és könnyű kivitel – helytakarékos telepítés lakókocsikba
-
Csendes működés – zavartalan pihenés útközben
-
Alkalmazás: lakókocsik, mobil otthonok, kempingezés során
-
Kiegészítő funkciók: időzítő, energiatakarékos mód, automata légáram
| Kivitel | tetőklíma |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 3.6 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | +18.. +46°C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 4 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -5.. +24°C |
| SCOP érték | 3.6 |