Leírás és Paraméterek
-
Típus: Split klíma mennyezeti/parapet beltéri egység
-
Teljesítmény: 3,5 kW (kb. 12.000 BTU)
-
Kivitel: mennyezeti/parapet elhelyezés, fehér szín
-
Működési módok: hűtés / fűtés / szárítás / ventilátor / automata üzem
-
Légterelés: állítható lamellák, többirányú légáram
-
Szűrőrendszer: mosható, könnyen tisztítható szűrők
-
Ventilátor fokozatok: több sebesség, halk üzemmód
-
Extra funkciók: időzítő, éjszakai mód, ECO energiatakarékos üzemmód
-
Vezérlés: infravörös távirányító, opcionális Wi-Fi vezérlés
-
Ajánlott helyiségméret: kb. 25–35 m²
| Kivitel | parapet |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 3,5 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -20..+48 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 4 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | " -20..+24 °C |
| SCOP érték | 4 |
| Energiaosztály | A++/A+ |