Leírás és Paraméterek
-
Teljesítmény: 2,7 kW
-
Klímatípus: falra szerelhető inverteres beltéri-kültéri egység
-
Hűtés és fűtés üzemmód
-
Inverteres technológia → stabil hőmérséklet, alacsony energiafogyasztás
-
Hűtőközeg: R32 (környezetbarát)
-
Több ventilátor fokozat
-
Csendes működés
-
Időzítő funkció
-
Automatikus újraindítás áramszünet után
-
Intelligens légáramlás → egyenletes hőelosztás
-
Modern, kompakt dizájn
| Kivitel | magasoldalfali |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 2,7 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15..+50 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 3 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -25..+30 °C |
| SCOP érték | 4,6 |
| Energiaosztály | A+++/A++ |