Leírás és Paraméterek
-
Teljesítmény: 2,7 kW
-
Klímatípus: falra szerelhető inverteres beltéri egység
-
Hűtés és fűtés üzemmód
-
Inverteres technológia → stabil hőmérséklet, alacsony fogyasztás
-
Hűtőközeg: R32 (környezetbarát)
-
Több ventilátor fokozat
-
Csendes működés
-
Időzítő funkció
-
Automatikus újraindítás áramszünet után
-
Intelligens légáramlás → egyenletes hőelosztás
-
Modern, kompakt dizájn
| Kivitel | magasoldalfali |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 2,7 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15..+43 °C |
| Fűtési tulajdonság | fűtés rásegítésre |
| Fűtőteljesítmény | 2,8 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -15..+24 °C |
| SCOP érték | 4,2 |
| Energiaosztály | A++/A+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.