Leírás és Paraméterek
-
Teljesítmény: 5 kW
-
Klímatípus: falra szerelhető inverteres beltéri-kültéri egység
-
Hűtés és fűtés üzemmód
-
Inverteres technológia → stabil hőmérséklet, alacsony energiafogyasztás
-
Hűtőközeg: R32 (környezetbarát)
-
Teljesítmény: 5,3 kW
-
Klímatípus: falra szerelhető inverteres beltéri egység
-
Hűtés és fűtés üzemmód
-
Inverteres technológia → stabil hőmérséklet, alacsony energiafogyasztás
-
Hűtőközeg: R32 (környezetbarát)
-
Több ventilátor fokozat
-
Csendes működés
-
Időzítő funkció
-
Automatikus újraindítás áramszünet után
-
Intelligens légáramlás → egyenletes hőelosztás
-
Modern, kompakt dizájn
| Kivitel | magasoldalfali |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 5,3 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15..+50 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 5,4 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -25..+30 °C |
| SCOP érték | 4,2 |
| Energiaosztály | A++/A+ |