Leírás és Paraméterek
- Energiaosztály: A++ / A+
- Hűtőteljesítmény: 7,0 kW
- Fűtőteljesítmény: 7,5 kW
- Rejtett kijelző
- Kompresszor és tálcafűtés
- WiFi modul
- RG10A1(F2S)/BGEF távirányító
- Swing lamellák L/R
| Kivitel | magasoldalfali |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 7 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15..+50 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 7,5 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -20..+24 °C |
| SCOP érték | 4 |
| Energiaosztály | A++/A+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.