Leírás és Paraméterek
Sinclair Marvin oldalfali split klíma szett tulajdonságok:
- Rejtett kijelző
- „I FEEL“ funkció
- „FŰTÉS 8 °C“ funkció
- 7 ventilátorsebesség
- Dupla vízszintes lamella a jobb levegőelosztáshoz
- Cold plasma generátor
- WiFi modul
- ON / OFF érintkező az ajtón
- A kültéri egység alvázának melegítése
- UV-C technológia a levegő fertőtlenítéséhez
| Kivitel | magasoldalfali |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 5.3 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15 .. +50 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 5,4 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -25 .. +30 °C |
| SCOP érték | 4.2 |
| Energiaosztály | A++/A+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.