Leírás és Paraméterek
-
Típus: oszlop beltéri klíma (Tower)
-
Kompatibilitás: Sinclair split klímákhoz
-
Hűtőteljesítmény: kb. 7,0 kW
-
Fűtőteljesítmény: kb. 7,5 kW
-
Inverteres technológia – folyamatos, energiatakarékos működés
-
Csendes üzemmód – zavartalan beltéri környezet
-
Kivitel: elegáns, álló oszlop forma – esztétikus beltéri megjelenés
-
Kiegészítő funkciók: időzítő, automata légáram, energiatakarékos mód
-
Alkalmazás: nagyobb lakóterek, irodák, üzlethelyiségek, ahol a falra szerelés nem ideális
| Kivitel | oszlop |
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 7.2 kW |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15.. + 50 °C |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Fűtőteljesítmény | 7.5 kW |
| Műk. tartomány (fűtés) | -15.. + 30°C |
| SCOP érték | 4 |
| Energiaosztály | A++/A+ |