Gree
Gree klíma GWH09AWCXB-K6DNA4G Cosmo 2,7 kW
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Hűtőteljesítmény | 2,7 kW |
| Fűtőteljesítmény | 3 kW |
| Energiaosztály | A+++/A++ |
| SCOP érték | 4,6 |
Gree klíma GWH18AGD-K6DNA2W 5,3KW Winter
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Fűtési tulajdonság | fűtésre optimalizált |
| Hűtőteljesítmény | 5,3 kW |
| Fűtőteljesítmény | 5,6 kW |
| Energiaosztály | A++/A+ |
| SCOP érték | 4,2 |
Gree klíma GWH12AWCXD-K6DNA4D Cosmo 3,5 kW
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Hűtőteljesítmény | 3,8 kW |
| Fűtőteljesítmény | 3,8 kW |
| Energiaosztály | A+++/A++ |
| SCOP érték | 4,8 |
Gree klíma GWH12AUCXB-K6DNA2A Smart R 3,5KW
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Hűtőteljesítmény | 3,51 kW |
| Fűtőteljesítmény | 3,81 kW |
| Energiaosztály | A+++/A++ |
| SCOP érték | 4,6 |
Gree klíma kültéri GWHD(18)NK6LO 5,3KW R32
| Hűtési tulajdonság | hűtésre optimalizált |
| Fűtési tulajdonság | téliesített |
| Hűtőteljesítmény | 5.3 kW |
| Fűtőteljesítmény | 5.6 kW |
| Energiaosztály | A++/A+ |
| SCOP érték | 4.2 |